foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Drogi Internauto! Jeśli znalazłeś się na tej stronie znaczy to, że interesują Cię sprawy naszej małej społeczności lokalnej. Zapraszam Cię do aktywnego włączenia się w rozwój zarówno tej strony jak i naszej gminy. Jeśli masz sprawy, o których chcesz porozmawiać zapraszam do kontaktu.

Terminarz

Wybierz radnego, którego polecasz!

Poznaj członków Rady Miejskiej w Leśnicy

Radny z Leśnicy Piotr Garbacz założył stronę internetową, aby w szybki sposób kontaktować się z mieszkańcami oraz informować ich o bieżących wydarzeniach w naszej gminie. Znaleźć ją można pod adresem www.piotrgarbacz.pl. - Zapraszam do jej odwiedzania – mówi radny. – Zachęcam do aktywnego włączenia się w rozwój zarówno tej strony, jak i naszej gminy. Jeśli masz sprawy, o których chcesz porozmawiać, to zapraszam do kontaktu. Na stronie znajdują się nagrania oraz protokoły z sesji rady miejskiej. Ponadto można znaleźć protokoły z posiedzeń komisji infrastruktury społecznej, której radny jest członkiem. Znajdują się również sondaże, w których internauta może wziąć udział. Można także zadać radnemu pytanie. Wszystkie nurtujące mieszkańców sprawy Piotr Garbacz przedstawiać będzie podczas sesji rady miejskiej.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 222

Wczoraj 285

Tydzień temu 507

Miesiąc temu 5104

Razem 51585

W tej chwili jest 12 gości i brak zalogowanych użytkowników na stronie

Logowanie